اخطاریه شماره 40 سازمان هواشناسی


اخطاریه شماره 40 شنبه مورخ 94/08/09سازمان هواشناسی کشور


بنابراعلام سازمان هواشناسی کشوربا تقویت بیشترجریانهای شمالی و ریزش هوای سرد، طی امروز و یکشنبه دراستان های ساحلی دریای خزر بارش باران تشدید  شده  ودما درنیمه شمالی کشورحدود 5 تا 7 درجه و درشمال شرق تا 12 درجه کاهش می یابد و درمناطق کوهستانی شمال غرب، دامنه های البرز برف خواهد بارید. براین اساس، پیش بینی شرایط جوی مناطق مختلف کشور به شرح زیر  است:
شنبه 94/08/09:  شمال استان بوشهر،کهگیلویه وبویر احمد و خراسان رضوی گاهی با رگبار و رعد وبرق و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها یا آبگرفتگی معابر و استان های گیلان، مازندران با بارش باران گاهی بصورت رگبار و وزش باد شدید که سبب مواج شدن دریا و آب گرفتگی معابر بویژه در گیلان و غرب مازندران خواهد شد.

 یک شنبه 94/08/10: استان گیلان، غرب استان مازندران با بارش باران و گاهی بصورت رگبار باران که احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد. شایان ذکر است طی دو روز آینده مناطق کوهستانی البرز مرکزی و دامنه های غربی البرز با بارش برف و وزش باد پیش بینی میشود.
از اینرو توصیه می شود، برای حفظ ایمنی احتیاط لازم درتردد جاده ای به سبب لغزندگی ناشی از بارش باران و برف و کاهش دید افقی به علت مه غلیظ در جاده های کوهستانی البرز و تردد در مناطق مستعد بروز سیلاب بکار گرفته شود.

روابط عمومی شهرداری تیکمه داش


تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (970)
کد خبر: 107

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری تیکمه داش می باشد

صفحه اصلی اخبار گالری ارتباط با شهردار نقشه سایت
طراحی توسط : MGW.ir