آگهی مناقصه آسفالت ریزی- مرحله اول -نوبت اول

آگهی مناقصه آسفالت ریزی- مرحله اول -نوبت اول


شرایط آگهی مناقصه مربوط به آسفالت ریزی - مرحله اول-نوبت اول

شهرداري تيكمه داش بر اساس مجوز شماره 56 مورخ 12/11/93  شورای اسلامی شهر تیکمه داش در نظر دارد اجر

اي عمليات آسفالت ريزي معابر سطح شهـر تيكمه داش  را طبق شرايط ذيل كه در روزنامه  اطلاعات مورخ 30/11/1393 و 07/12/1393 منتشر گرديده به پيمانكاران واجد شرايط واگذار نمايد:


1- مبلغ اولیه پیمان بالغ بر 000/000/000/3 ریال از محل اعتبارات توزیع قیر (کمک دولت برای خرید قیر) و منابع داخلی می باشد.

2- شرکت کنندگان بایستی 5% مبلغ اولیه پیمان را به مبلغ 000/000/150 ریال بابت سپرده شرکت در مناقصه به شماره حساب 3100000586002 بانک ملی بنام شهرداری تیکمه داش واریزنمایند.

3- پیشنهاد قیمت باید بر مبناي فهرست بهاء راه و باند سال 1393 بصورت هر متر مربع آسفالت و  قیـــر پاشی از نوع ²MC  با دستگاه (برآورد پیوستی) خواهـد بود ( آسفالت مورد نظر از نوع بیندر با دانه بندی حداکثر 19 میلی می باشد).

4- مدت پيمان حداكثر 4 ماه پس از تحويل زمين خواهد بود.

5- پيشنهاد دهندگان بايد پیشنهادات خود را در پاکت لفاف که حاوی سه پاکت (الف و ب  و ج) لاک مهر شده(که پاکت الف محتوی سپرده شرکت در مناقصه و پاکت ب حاوی برآورد اولیه ، اسناد و مدارک و شرایط مناقصه و سایر اسناد و مدارک مربوط به اطلاعات و سوابق شرکت بوده وممهور به مهر و امضاء شرکت باشد  و پاکت ج فقط محتوی پیشنهاد قیمت باشد) تا آخر وقت اداری روزیکشنبه مورخ 17/12/1393 به دبیر خانه شهرداری تحویل                       و رسید دریافت نمايند .

6- شرکت کنندگان بایستی دارای رتبه بندی از معاونت محترم برنامه ريزي در رشته راه و باند فرودگاه و نيز داراي سابقه كار تجربي در ارگانها و سازمانها باشند .

7- به این قرارداد هیچگونه تعدیل و مابه التفاوت شامل نخواهد بود .

8- کلیه کسورات قانونی بر عهده پیمانکار می باشد و درصد مالیات بر ارزش افزوده بر ابر مقررات قانونی لحاظ می شود

9- محل استقرار کارخانه آسفالت مورد نظر بایستی دارای گواهینامه فنی تائید شده بوده و طرح اختلاط ارائه شده توسط کارخانه به تائید دفتر و تصویب کارفرما برسد.

10- ضخامت آسفالت پس از کوبیده شدن اندازه گیری شده و در صورتیکه کسری ضخامت در حدود مجاز باشد به همان نسبت (به نسبت یک سانتی متر) از بهای عملیات کسر خواهد شد. 

11- فواصل حمل مصالح بعد از انتخاب پيمانكار و معرفي نمودن محل كارخانه ، صورتجلسه و به امضاي كارفرما و پيمانكار خواهد رسيد.


12- کلیه هزینه های نشر آگهی و انجام آزمایشات آسفالت بر عهده برنده مناقصه خواهد بود.

13- شهرداری در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار می باشد.

14- نظر به اینکه این شهرداری از نظر کار و سقف مبلغ قراردادهای در دست اجرای آن شرکت اطلاعی ندارد لذا شرکت موظف به رعایت مفاد بخشنامه دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری درخصوص تعداد کار و سقف ریالی می باشد و از این بابت مسئولیتی متوجه دستگاه مناقصه گذار نخواهد بود.

15 – به پیشنهادات قلم خورده ، مبهم ، مخدوش ، مشروط و فاقد سپرده و اسناد شرکت در مناقصه فاقد مهر و امضاء شرکت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

16 برنده مناقصه موظف است طی مدت یک هفته از تاریخ برنده شدن در این مناقصه نسبت به عقد قرارداد اقدام نماید و سپرده نفرات دوم و سوم تا عقد قرارداد با نفر برنده اول مسترد نخواهد شد در صورت انصراف برندگان از عقد قرارداد سپرده ایشان به نفع صندوق شهرداری ضبط و مناقصه تجدید خواهد شد.

پیشنهادات واصله رأس ساعت10صبح روز دوشنبه مورخ 18/12/1393 با حضور اعضای کمیسیون عالی معاملاتی شهرداری تیکمه داش باز و قرائت خواهد شد و حضور پیشنهاد دهندگان قيمت در این جلسه آزاد است .                                                                                                                                              شــهردار تیکمه داش


                                                                                                                                                 صدری
تعداد امتیازات: (4) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1326)
کد خبر: 48
  • آگهی مناقصه آسفالت ریزی- مرحله اول -نوبت اول

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری تیکمه داش می باشد

صفحه اصلی اخبار گالری ارتباط با شهردار نقشه سایت
طراحی توسط : MGW.ir